www.trioda.com

Forum mi艂o艣nik贸w lamp i retro radiotechniki
Teraz jest 艢r, 13 grudnia 2017, 12:12

Strefa czasowa: UTC + 1

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: Cz, 6 kwietnia 2017, 08:52 
5...9 post贸w
5...9 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Pt, 9 lipca 2010, 17:06
Witam,

Jak w temacie - poszukuj臋 osoby, kt贸ra podj臋艂aby si臋 wykonania kompleksowego remontu radioodbiornika Ve301Dyn.
Podstawowym problemem odbiornika jest fakt, i偶 powymieniano w nim niemal wszystkie elementy lutowane - tzn. kondensatory, rezystory itd. na elementy wsp贸艂czesne.
Radio wykazuje obecnie jak膮艣 ch臋膰 dzia艂ania (czasem nawet co艣 z艂apie), ale ma z tym du偶e problemy. Ponadto obudowa ma do艣膰 du偶y ubytek w bakelicie.
Zale偶y mi na tym, aby w maksymalnym stopniu przywr贸ci膰 mojemu egzemplarzowi 艣wietno艣膰 poprzez wymian臋 mo偶liwie du偶ej ilo艣ci nowych element贸w na oryginalne (o ile kto艣 jeszcze takowymi dysponuje) oraz "dopieszczenie" wizualne. Odbiornik znajduje si臋 w Gda艅sku, ale nie ma problemu z wysy艂k膮. Licz臋 si臋 r贸wnie偶 z faktem, 偶e mo偶e mnie to troch臋 kosztowa膰... niemniej zale偶y mi na tym, aby zaj膮艂 si臋 tym profesjonalista.
Osoby zainteresowane prosz臋 o kontakt przez wiadomo艣膰 prywatn膮 - w odpowiedzi pode艣l臋 zdj臋cia odbiornika i podam sw贸j nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Robert

G贸ra

PostNapisane: Pn, 10 kwietnia 2017, 18:43 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Wt, 3 maja 2005, 17:17
Witam , jest taka mo偶liwo艣膰 wiad. wys艂a艂em na priv. :D
I prosz臋 pami臋ta膰 ,偶e ten odbiornik aby w miar臋 poprawnie odbiera艂 potrzebuje dobrej anteny i uziemienia.

G贸ra

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 1 go艣膰

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: