www.trioda.com

Forum mi艂o艣nik贸w lamp i retro radiotechniki
Teraz jest So, 16 grudnia 2017, 19:27

Strefa czasowa: UTC + 1

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 47 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: So, 9 wrze艣nia 2017, 00:59 
250...374 post贸w
250...374 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Pn, 4 pa藕dziernika 2010, 20:54
Przeca to jest celowe dzia艂anie, w ramach akcji "won na olx, pchli targ, gdzie艣 indziej" :)

G贸ra

PostNapisane: Cz, 14 wrze艣nia 2017, 00:36 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): N, 1 listopada 2015, 12:57
Bobiq napisa艂(a):
Je艣li by艂o p艂acone przez PayU to na karcie p艂atno艣ci powinna by膰 opcja "zwr贸膰 wp艂at臋".

Tak, ale je艣li nie masz zaznaczone "wyp艂acaj codziennie" i wp艂ata wysz艂a z PayU. Stwierdzili, 偶e po takiej operacji nie mam szans ich zwr贸ci膰, a numeru konta osoby, kt贸ra wp艂aci艂a pieni膮dze nie mog膮 mi poda膰...

tiquet napisa艂(a):
na ebayu jest jasno co i za co, a tu np. jakie艣 wystawianie na 30 dni, a pobieraj膮 op艂aty co 10 dni, czyli p艂acimy 3 razy. Wymagaj膮 zmian w warunkach zwrot贸w i reklamacji, podobno nie mo偶na zmienia膰 hurtem tylko ka偶d膮 aukcj臋 z osobna. Ludzie skar偶膮 si臋 na system komentarzy, niejasne i utrudnione zasady zwrotu prowizji i wiele innych.

A co tutaj si臋 dziwi膰... Mam nadziej臋, 偶e to g..no upadnie, pr臋dzej czy p贸藕niej. Po tej ostatniej sytuacji wol臋 sprz臋t wyrzuci膰 na 艣mietnik, lub og艂osi膰 si臋 tutaj, ni偶 sprzeda膰 komu艣 za 10z艂 na allegro. Przynajmniej 偶aden s臋p nie skorzysta na ewentualnym b艂臋dzie i nie spr贸buje mnie terroryzowa膰.

BTW, super te formularze. Widz臋, 偶e nie tylko "pope艂niam b艂膮d". Par臋 razy trafi艂em ju偶 na aukcj臋, na kt贸rej, na przyk艂ad, jedna ksi膮偶ka, jest wystawiana niesko艅czon膮 ilo艣膰 razy... Kupi艂em, a ona dalej wisi po 3 godzinach i mo偶na j膮 kupi膰. Dopiero po telefonie do sprzedaj膮cego znikn臋艂a, podobnie jak ja nie mia艂 poj臋cia, w jaki spos贸b, po tylu latach aktywnej bytno艣ci na serwisie, przedmioty same si臋 wystawiaj膮 w niesko艅czono艣膰, przy oznaczaniu w taki sam spos贸b wszystkich okienek przy wystawianiu... :roll: Cuda, panie.

G贸ra

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 47 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Marek7HBV i 8 go艣ci

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: