www.trioda.com

Forum mi艂o艣nik贸w lamp i retro radiotechniki
Teraz jest 艢r, 13 grudnia 2017, 12:11

Strefa czasowa: UTC + 1

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 36 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 艢r, 15 marca 2017, 10:48 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Wt, 8 kwietnia 2003, 07:33
Ch臋膰 do艂膮czenia do Grupy istniej膮cej na Forum ka偶dy zg艂asza sam w swoim profilu. Ja tylko zatwierdzam. Nie mieszam nikomu w jego profilu u偶ytkownika.

G贸ra

PostNapisane: Wt, 11 lipca 2017, 11:33 
3 posty
3 posty

Do艂膮czy艂(a): Wt, 1 wrze艣nia 2015, 13:09
Witam
W kt贸rym miejscu w profilu ustawia si臋 przynale偶no艣膰 do k膮cika audiofilskiego ??
Sprawdza艂em i nie ma takiej funkcji w ustawieniach.

Z g贸ry dzi臋kuje.

G贸ra

PostNapisane: Cz, 13 lipca 2017, 10:07 
5...9 post贸w
5...9 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Wt, 14 kwietnia 2015, 11:29
Witam.
Klikamy po kolei:

Panel u偶ytkownika -> Grupy -> Cz艂onkostwa i wybieramy 偶膮dane grupy.

Pozdrawiam,
Grzegorz.

G贸ra

PostNapisane: Wt, 19 wrze艣nia 2017, 15:48 
15...19 post贸w
15...19 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Pt, 26 maja 2017, 22:10
Witam. Mam pytanie - jaki jest czas pisania postu??? Mam toch臋 lat wi臋c pisz臋 powoli. Post nie wchodzi nawet w kopi臋 robocz膮. Pozdrawiam Elkana.

G贸ra

PostNapisane: Wt, 19 wrze艣nia 2017, 17:46 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Wt, 8 kwietnia 2003, 07:33
Najlepiej napisa膰 post w jakim艣 najprostszym edytorze, kt贸ry nie zawiera znak贸w formatowania (Notepad) i metod膮 schowka wkopiowa膰 go do pola wypowiedzi.

G贸ra

PostNapisane: Wt, 19 wrze艣nia 2017, 23:51 
moderator

Do艂膮czy艂(a): Pt, 11 kwietnia 2003, 22:47
Witam.
elkana napisa艂(a):
Mam pytanie - jaki jest czas pisania postu??? Mam toch臋 lat wi臋c pisz臋 powoli. Post nie wchodzi nawet w kopi臋 robocz膮.

Mo偶na r贸wnie偶 pisa膰 od razu w oknie nowej wypowiedzi, ale przed wys艂aniem postu nale偶y koniecznie zaznaczy膰 ca艂y tekst (przeci膮gaj膮c po tek艣cie myszk膮 z wci艣ni臋tym lewym przyciskiem), a nast臋pnie zapisa膰 zaznaczony tekst w pami臋ci komputera przez naci艣ni臋cie przycisk贸w "Ctrl" i "C" (funkcja kopiuj). Po czym艣 takim je偶eli pr贸ba wys艂ania wiadomo艣ci nie powiedzie si臋, gdy偶 np. w mi臋dzyczasie nast膮pi艂o wylogowanie u偶ytkownika z "Triody", albo chwilowo stracili艣my dost臋p do Internetu, albo wyst膮pi艂o inne nieprzewidziane zdarzenie, to zawsze b臋dzie mo偶na po ponownym zalogowaniu si臋 na Forum i otworzeniu odpowiedniego okna wklei膰 tekst z pami臋ci komputera, przez naci艣ni臋cie przycisk贸w "Ctrl" i "V" (funkcja "wklej"). Takie dzia艂anie pozwoli r贸wnie偶 zapisa膰 wypowied藕 w oknie notatnika, gdyby "Trioda" z jakiego艣 powodu uleg艂a w mi臋dzyczasie awarii...
Mnie cz臋sto si臋 zdarza, 偶e podczas pisania odpowiedzi co艣 nieprzewidzianego odci膮gnie mnie od komputera i posta b臋d臋 musia艂 sko艅czy膰 i wys艂a膰 dopiero po kilku godzinach. Wykszta艂ci艂em wi臋c w sobie pewne nawyki, by nie traci膰 czasu na ponowne pisanie ca艂ej wypowiedzi od pocz膮tku...

Pozdrawiam
Romek

G贸ra

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 36 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 2 go艣ci

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: