www.trioda.com

Forum mi艂o艣nik贸w lamp i retro radiotechniki
Teraz jest So, 19 sierpnia 2017, 01:50

Strefa czasowa: UTC + 2

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 33 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: N, 5 marca 2017, 01:48 
250...374 post贸w
250...374 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Pn, 4 pa藕dziernika 2010, 21:54
Z ca艂ym szacunkiem gsmoku, ale proponowane rozwi膮zanie przypomina niedawne rysowanie szlaczkow przez Belgow w odpowiedzi na zamachy islamistow. Je艣li forum trzeba naprawd臋 dopasowywa膰 do troli to rownie dobrze wprowadzi膰 od zaraz "Piszta co chceta", bo taki b臋dzie fina艂.

G贸ra

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 01:53 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): N, 26 lutego 2017, 14:57
Locutus napisa艂(a):

My艣l臋, 偶e najlepiej tutaj:
http://www.audiostereo.pl/index_forum.html

Na pewno spotkasz tam wielu rozm贸wc贸w na poziomie :lol:

locutasie mo偶e masz racj臋 , ci臋偶ka ma dola.

G贸ra

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 02:09 
75...99 post贸w
75...99 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Cz, 18 stycznia 2007, 04:50
szaza napisa艂(a):
Locutus napisa艂(a):

Cytuje te brednie tylko po to bys nie wypieral sie tego co napisales.
Jeszcze raz, nie ma problemu z "Kacikiem Audiofilskim", nie ma rowniez problemu z uzytkownikiem "szaza".
Problem maja wszyscy uzytkownicy dajacy sie wciagac w naprawde zenujace duskusje z powyzej wymienionym.

G贸ra

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 09:24 
500...624 posty
500...624 posty

Do艂膮czy艂(a): Cz, 14 stycznia 2010, 17:30
Nie wiem czy u mnie tak tylko jest ale temat o kablach z marudzeniem kol szaza mam w dziale : otoczenie strefy lampowej. Albo zostawili艣cie "ducha" przy przenoszeniu tematu albo musz臋 przeczy艣ci膰 przegl膮dark臋. Czy macie zainstalowany mod "ignoruj u偶ytkownika" ? Wtedy jego posty b臋d膮 nie widoczne dla mnie po zalogowaniu co automatycznie odzieli informacje u偶yteczne od bezu偶ytecznych.

Edit: Dobra, temat z dzia艂ami ogarn膮艂em, pytanie o mod" ignoruj u偶ytkownika" aktualny.

G贸ra

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 09:39 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Wt, 8 kwietnia 2003, 08:33
Brencik_ napisa艂(a):
gsmok napisa艂(a):
sprawy organizacyjne pozostawi艂 Moderatorom.

No w ko艅cu. Bo ile mo偶na by艂o czeka膰 na reakcj臋 dot. oszo艂om贸w na forum.

Tym postem potwierdzasz, 偶e Twoje posty musz膮 byc moderowane. Nie potrafisz napisac czego艣 krytycznego bez r贸wnoczesnego obra偶ania innych. Poza tym, ju偶 raz prosi艂em aby艣 zaj膮艂 si臋 wypowiedziami w w膮tkach merytorycznych. Tego typu dyskusje w ko艅cu te偶 potrafisz prowadzic :)

G贸ra

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 09:41 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

szaza napisa艂(a):
Gdzie ja mam pisa膰 w K膮ciku audiofilskim czy w nowej grupie ? Miesza mi si臋 .

Pisz w nowym dziale na tematy czysto audiofilskie. Z automatu jeste艣 cz艂onkiem Grupy. Oczywi艣cie zapraszam do pisania we wszystkich innych dzia艂ach zgodnie z podejmowan膮 tam tematyk膮.

G贸ra

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 09:45 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

alpher napisa艂(a):
szaza napisa艂(a):
Locutus napisa艂(a):

Cytuje te brednie tylko po to bys nie wypieral sie tego co napisales.
Jeszcze raz, nie ma problemu z "Kacikiem Audiofilskim", nie ma rowniez problemu z uzytkownikiem "szaza".
Problem maja wszyscy uzytkownicy dajacy sie wciagac w naprawde zenujace duskusje z powyzej wymienionym.

Dlaczego wi臋c wypowiadasz si臋 w tym w膮tku. On s艂u偶y uporz膮dkowaniu spraw audiofilskich. Osoby, kt贸re nie s膮 tym zainteresowane zapraszam do innych ciekawych w膮tk贸w o charakterze technicznym
Prosz臋 Wszystkich o nie kontynuowanie "audiofilskiej awantury". W tym w膮tku prosz臋 pisac wy艂膮cznie o zagadnieniach technicznych i organizacyjnych zwi膮zanych z nowym dzia艂em.

G贸ra

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 09:52 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

slawekmod napisa艂(a):
Nie wiem czy u mnie tak tylko jest ale temat o kablach z marudzeniem kol szaza mam w dziale : otoczenie strefy lampowej. Albo zostawili艣cie "ducha" przy przenoszeniu tematu albo musz臋 przeczy艣ci膰 przegl膮dark臋. Czy macie zainstalowany mod "ignoruj u偶ytkownika" ? Wtedy jego posty b臋d膮 nie widoczne dla mnie po zalogowaniu co automatycznie odzieli informacje u偶yteczne od bezu偶ytecznych.

Edit: Dobra, temat z dzia艂ami ogarn膮艂em, pytanie o mod" ignoruj u偶ytkownika" aktualny.

Widzisz wspomniany dzia艂, bo jeste艣 cz艂onkiem Grupy Audiofili. Doda艂em (domy艣lnie) do grupy osoby, kt贸re uczestniczy艂y w dyskusjach w w膮tkach, kt贸re zosta艂y tam przeniesione. W ten spos贸b chcia艂em unikn膮c sytuacji, 偶e kto艣 odniesie si臋 do Twojej wypowiedzi a Ty nie b臋dziesz tego widzia艂.

Oczywi艣cie na Twoje 偶yczenie usun臋 Ci臋 z Grupy i dzia艂 przestanie byc dla Ciebie widoczny. Czekam na decyzj臋.

Jeszcze raz prosz臋 wszystkich o nie kontynuowanie tutaj audiofilskich dyskusji.

G贸ra

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 09:54 
250...374 post贸w
250...374 post贸w

Do艂膮czy艂(a): So, 11 lutego 2017, 23:24
slawekmod napisa艂(a):
Wtedy jego posty b臋d膮 nie widoczne dla mnie po zalogowaniu
Chodzi o co艣 zupe艂nie odwrotnego, o to 偶eby posty audiofil贸w, radiestet贸w, uzdrawiaczy, ufolog贸w, wyznawc贸w teorii spiskowych itp. nie by艂y widoczne dla niezalogowanych u偶ytkownik贸w, 偶eby z tego forum nie zrobi膰 艣mietnika, 偶eby nie bra膰 udzia艂u w propagowaniu bzdur.
Audiofile s膮 tylko jedn膮 z grup ludzi, kt贸rzy doznali o艣wiecenia, poznali prawd臋 objawion膮, a teraz czuj膮 imperatyw g艂oszenia ludzko艣ci swoich ewangelii. Tacy ludzie s膮 udr臋k膮, poniewa偶 wepchn膮 si臋 wsz臋dzie i zaczynaj膮 si臋 panoszy膰 jak kuku艂cze piskl臋. W艂a艣nie mieli艣my przyk艂ad jak u偶ytkownik z tygodniowym sta偶em na forum pr贸bowa艂 porozstawia膰 po k膮tach Administracj臋 ...

G贸ra

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 10:14 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

tuxcnc napisa艂(a):
slawekmod napisa艂(a):
Wtedy jego posty b臋d膮 nie widoczne dla mnie po zalogowaniu
Chodzi o co艣 zupe艂nie odwrotnego, o to 偶eby posty audiofil贸w, radiestet贸w, uzdrawiaczy, ufolog贸w, wyznawc贸w teorii spiskowych itp. nie by艂y widoczne dla niezalogowanych u偶ytkownik贸w, 偶eby z tego forum nie zrobi膰 艣mietnika, 偶eby nie bra膰 udzia艂u w propagowaniu bzdur.
Audiofile s膮 tylko jedn膮 z grup ludzi, kt贸rzy doznali o艣wiecenia, poznali prawd臋 objawion膮, a teraz czuj膮 imperatyw g艂oszenia ludzko艣ci swoich ewangelii. Tacy ludzie s膮 udr臋k膮, poniewa偶 wepchn膮 si臋 wsz臋dzie i zaczynaj膮 si臋 panoszy膰 jak kuku艂cze piskl臋. W艂a艣nie mieli艣my przyk艂ad jak u偶ytkownik z tygodniowym sta偶em na forum pr贸bowa艂 porozstawia膰 po k膮tach Administracj臋 ...

1. Dzia艂 nie jest widoczny dla niezalogowanych oraz dla U偶ytkownik贸w, kt贸rzy 艣wiadomie nie zapisali si臋 do Grupy. Je艣li co艣 jest nie tak z ustawieniami (parametr贸w jest mn贸stwo) i dzia艂 dla osoby, kt贸ra sobie tego nie 偶yczy jest nadal widoczny to wystarczy o tym wspomniec lub wys艂ac mi PW bez ca艂ej tej k艂贸tliwej otoczki.

PROSI艁EM!!!!!!! , aby nie prowadzic tu dyskusji w stylu, kt贸ry tu偶 po mojej pro艣bie zaprezentowa艂e艣.

G贸ra

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 10:26 
250...374 post贸w
250...374 post贸w

Do艂膮czy艂(a): So, 11 lutego 2017, 23:24
Nie mam zamiaru prowadzi膰 偶adnej dyskusji, bo naprawd臋 nie ma o czym. Raczej chcia艂em co艣 wyja艣ni膰.
Wielu ludzi po艣wi臋ci艂o kawa艂ek swojego 偶ycia, 偶eby to forum by艂o tym czym jest, wi臋c nale偶y tego forum broni膰 przed lud藕mi, kt贸rzy chc膮 wykorzysta膰 je jako darmow膮 trybun臋 do rozpowszechniania tre艣ci o w膮tpliwej prawdziwo艣ci.
To chyba jest oczywiste ?

G贸ra

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 11:00 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

tuxcnc napisa艂(a):
Nie mam zamiaru prowadzi膰 偶adnej dyskusji, bo naprawd臋 nie ma o czym. Raczej chcia艂em co艣 wyja艣ni膰.
Wielu ludzi po艣wi臋ci艂o kawa艂ek swojego 偶ycia, 偶eby to forum by艂o tym czym jest, wi臋c nale偶y tego forum broni膰 przed lud藕mi, kt贸rzy chc膮 wykorzysta膰 je jako darmow膮 trybun臋 do rozpowszechniania tre艣ci o w膮tpliwej prawdziwo艣ci.
To chyba jest oczywiste ?

To dla mnie jak najbardziej oczywiste, bo jestem u偶ytkownikiem z najwi臋kszym sta偶em i od kilkunastu lat sam ponosz臋 koszty utrzymania serwera :wink:
Celowo u偶y艂em "winka" bo to r贸wnie oczywiste, 偶e Forum nie istnia艂oby bez wspomnianych przez Ciebie U偶ytkownik贸w, o czym pami臋tam :)

G贸ra

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 11:19 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

Moja wina je艣li sprawa nowego ukrytego dzia艂u nie jest dla wszystkich oczywista.
Dzia艂 o nazwie K膮cik Audiofilski pozostaje bez zmian. W nim nadal mo偶na prowadzic rozsadne audiofilskie dyskusje. Nowy, niewidoczny dzia艂 nazywa si臋:
Zagadnienia audiofilskie w czystej postaci.

Tak wi臋c dzia艂 K膮cik Audiofilski jest widoczny!!!! Budz膮ce kontrowersje dyskusje b臋d膮 przenoszone z niego do dzia艂u Zagadnienia audiofilskie w czystej postaci. Tam dyskusje mog膮 obserwowac lub w nich uczestniczyc tylko cz艂onkowie Grupy Audiofile.

UFF My艣le, 偶e ten post rozwiewa wszystkie w膮tpliwo艣ci :wink:

G贸ra

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 22:15 
500...624 posty
500...624 posty

Do艂膮czy艂(a): So, 4 sierpnia 2007, 23:09
szaza napisa艂(a):
Locutus napisa艂(a):

Brawo.... :twisted:
Na TYM poziomie, pozostaje tylko:

wyprasuj_dres_galowy_na weekend.pl

B臋dziesz pasowa艂 :lol:

EOT.

G贸ra

PostNapisane: 艢r, 15 marca 2017, 11:08 
625...1249 post贸w
625...1249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Wt, 20 wrze艣nia 2011, 00:14
Witam.
To ja grzecznie poprosz臋 o wpisanie mnie na list臋 oczekuj膮cych do dzia艂u "Zagadnienia audiofilskie w czystej postaci"
Pozdrawiam
tedi.

G贸ra

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 33 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 2

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 2 go艣ci

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: