www.trioda.com

Forum mi艂o艣nik贸w lamp i retro radiotechniki
Teraz jest Pt pa藕 31, 2014 9:48 pm

Strefa czasowa: UTC + 2

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 艢r maja 31, 2006 5:13 pm 
15...19 post贸w
15...19 post贸w

Do艂膮czy艂(a): 艢r maja 31, 2006 5:00 pm
Witam,
mam takie nietypowe pytanko, mo偶e nie wprost zwi膮zane z tematyk膮 forum, ale mam nadziej臋, 偶e mi wybaczycie ;-)
Ot贸偶: buduj臋 lampowe combo gitarowe dla c贸rki (do艣膰 rozbudowane, bo ma by膰 "semiprofesjonalne" - 2 tory prze艂膮czane peda艂em, ok. 40W, zero p贸艂przewodnik贸w, 2xEL34 + 5xECC83 + ECC85 + EAA91 + EM4 + 2xEY88 + co艣 jeszcze - ch臋tnie podziel臋 si臋 fotkami i spostrze偶eniami, jak ju偶 b臋dzie co fotografowa膰).
Jaki艣 czas temu zrobi艂em skrzyni臋, ale chcia艂bym j膮 oklei膰 czarn膮 oklein膮 w stylu takiej, jak膮 by艂y oklejane np. kolumny Eltron. Jest to najprawdopodobniej okleina winylowa (nie skaj czy derma), na zachodzie nazywaj膮 to 'tolex'. No i w艂a艣nie: czy kto艣 wie, gdzie to mo偶na kupi膰????
Szukam tego ju偶 ponad miesi膮c i nic...
Potrzebuj臋 ok. 2 m2 (1m x 2m) - mo偶e kto艣 ma na zbyciu, to ch臋tnie odkupi臋 (Warszawa, ale nie koniecznie).
PiotrG

G贸ra

Tytu艂:
PostNapisane: 艢r maja 31, 2006 8:29 pm 
375...499 post贸w
375...499 post贸w

Do艂膮czy艂(a): 艢r mar 08, 2006 11:58 am
Poszukaj winylowych oklein introligatorskich. Jak masz gdzie艣 w okolicy introligatora, to jest du偶a szansa, 偶e u niego znajdziesz co艣 padchadiaszczewo.
Druga opcja to sklepy szewskie, tam kupisz sk贸ropodobny materia艂 zapewne grubszy i trwalszy. Ja znam na Alei Krakowskiej ze trzy niedaleko siebie, na odcinku mi臋dzy stacj膮 Shell a pierwszym skrzy偶owaniem ze 艣wiat艂ami w Raszynie.

Powodzenia
Staszek

G贸ra

Tytu艂:
PostNapisane: 艢r maja 31, 2006 10:04 pm 
15...19 post贸w
15...19 post贸w

Do艂膮czy艂(a): 艢r maja 31, 2006 5:00 pm
A widzisz - nie pomy艣la艂em o tym. Introligatora mam w okolicy rzeczywi艣cie, a na Al. Krakowsk膮 swoj膮 drog膮 si臋 przejad臋 i obadam spraw臋 ;-)
Dzi臋ki za sugestie!

G贸ra

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: przemak i 1 go艣膰

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w