www.trioda.com

Forum mi艂o艣nik贸w lamp i retro radiotechniki
Teraz jest So, 18 listopada 2017, 16:49

Strefa czasowa: UTC + 1

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 30 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: Pn, 25 stycznia 2016, 20:45 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): So, 19 maja 2007, 06:47
daniel22
dot=kropka

Strona jest na starym silniku PHP-Fusion ...
Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile czasu zaj臋艂o by jej przebudowanie ;] a my艣la艂em o tym du偶o razy....
Ja puki co nie mam takich mocy przerobowych.
Wi臋c jest jak jest :)
Jak u偶ytkownik ma problem z nawigacj膮 strony klika na : http://unimor.net/infusions/site_map/site_map.php

CO do zdj臋膰 wiesz... gdybym ka偶dy odbiornik mia艂 u siebie przez te lata to by by艂y w du偶ej rozdzia艂ce.
A tak to du偶a ich cz臋艣膰 pochodzi z aukcji i od ludzi ....

G贸ra

PostNapisane: Pn, 25 stycznia 2016, 20:55 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): N, 1 listopada 2015, 12:57
stryker napisa艂(a):
daniel22
dot=kropka

Strona jest na starym silniku PHP-Fusion ...
Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile czasu zaj臋艂o by jej przebudowanie ;] a my艣la艂em o tym du偶o razy....
Ja puki co nie mam takich mocy przerobowych.
Wi臋c jest jak jest :)
Jak u偶ytkownik ma problem z nawigacj膮 strony klika na : http://unimor.net/infusions/site_map/site_map.php

CO do zdj臋膰 wiesz... gdybym ka偶dy odbiornik mia艂 u siebie przez te lata to by by艂y w du偶ej rozdzia艂ce.
A tak to du偶a ich cz臋艣膰 pochodzi z aukcji i od ludzi ....

Co do zdj臋膰 OK.

A co do przebudowy - mo偶e znale藕liby si臋 ludzie, kt贸rzy by pomogli... ja niestety mog臋 jedynie poprawi膰 stron臋 w paincie. Ale mo偶e kto艣 tutaj zaoferuje pomoc? Albo na grupie unitromaniacy na FB, lub podobnych?

Ja nie mam problemu z trafieniem, gdzie trzeba, ale nie zmienia to faktu, 偶e strona jest strasznie chaotyczna i czasem znajduj臋 zupe艂nie przypadkiem co艣 ciekawego w艣r贸d rzeczy, kt贸re my艣la艂em, 偶e ju偶 ogl膮da艂em. To odpycha cz臋艣膰 ludzi, bo nie chce si臋 na niej przebywa膰. Strona musi jako艣 wygl膮da膰, a nie by膰 pl膮tanin膮 zb臋dnych bajer贸w z pocz膮tku epoki internetu i pomieszanych zdj臋膰. M贸wi臋 to z poziomu u偶ytkownika, z takim wygl膮dem strona daleko nie zajedzie. Musi by膰 chocia偶 podstawowy, przejrzysty podzia艂, zamiast 150 kategorii i podkategorii...

Wysy艂am na nowy adres par臋 list贸w, p贸jd膮 te偶 nowe nied艂ugo. Ale pomy艣l nad przebudow膮 strony, bo warto j膮 ucywilizowa膰. W tej chwili jest jak biblioteka z ciekawym ksi臋gozbiorem, w kt贸rym kto艣 poprzewraca艂 rega艂y, zjad艂 katalog, porozrzuca艂 ksi膮偶ki losowo na pod艂odze i umie艣ci艂 Potop obok pozycji Gotuj z Kamilem Durczokiem. :wink:

Posz艂y maile na nowo.

G贸ra

PostNapisane: Pn, 25 stycznia 2016, 21:02 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

No w艂a艣nie zaczyna si臋 ... ja sam .... i wymagania :)
Domy艣lam si臋 偶e strona jest ma艂o czytelna...
Masz w takim razie misje :) znajd藕 kogo艣 ch臋tnego na przebudow臋 lub wy艂贸偶 $ to si臋 zleci jakiej艣 firmie.

G贸ra

PostNapisane: Pn, 25 stycznia 2016, 21:04 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

stryker napisa艂(a):
No w艂a艣nie zaczyna si臋 ... ja sam .... i wymagania :)
Domy艣lam si臋 偶e strona jest ma艂o czytelna...
Masz w takim razie misje :) znajd藕 kogo艣 ch臋tnego na przebudow臋 lub wy艂贸偶 $ to si臋 zleci jakiej艣 firmie.

No niestety, takie jest 偶ycie, 偶e je偶eli strona wygl膮da 艣rednio, to ludzie si臋 ni膮 nie interesuj膮. Prosi艂e艣 o krytyk臋, to napisa艂em, co my艣l臋, nie ma sensu s艂odzi膰 bez celu, bo wtedy strona znowu po jakim艣 czasie zniknie bez wi臋kszego zainteresowania. Wrzuci艂em info na pewn膮 stron臋 oraz spytam znajomych.

G贸ra

PostNapisane: Cz, 25 sierpnia 2016, 09:48 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

Wys艂a艂em do艣膰 sporo zdj臋膰 dobrej jako艣ci - do dzisiaj 偶adne nie pojawi艂o si臋 na stronie. Szkoda.

G贸ra

PostNapisane: N, 28 sierpnia 2016, 08:40 
625...1249 post贸w
625...1249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): N, 5 kwietnia 2015, 20:08
Mo偶e te zdj臋cia by艂y za du偶e ?

G贸ra

PostNapisane: N, 28 sierpnia 2016, 10:23 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

By膰 mo偶e. Za to na stron臋 nawet nie da si臋 wej艣膰, bo avast si臋 drze, 偶e zawiera wirusy. Jak wida膰 stron臋 aktualizuj膮 jedynie hakerzy. No, ale mamy tylko wymagania, a w艂asnego wk艂adu nic :mrgreen:

G贸ra

PostNapisane: N, 28 sierpnia 2016, 11:28 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Wt, 8 kwietnia 2003, 07:33
Spokojnie Panowie :) . Ze swej strony mog臋 s艂u偶y膰 darmowym miejscem na serwerze TRIODy, gdyby pojawi艂y si臋 problemy "miejsca".

G贸ra

PostNapisane: Pn, 29 sierpnia 2016, 06:59 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

daniel22 napisa艂(a):
Wys艂a艂em do艣膰 sporo zdj臋膰 dobrej jako艣ci - do dzisiaj 偶adne nie pojawi艂o si臋 na stronie. Szkoda.

Zdj臋cia dodam.
Pr贸cz ciebie do "pomocy" z jakimkolwiek zdj臋ciem , plikiem .... nie zg艂osi艂 si臋 nikt inny :) tak wi臋c zrozum i mnie....odechciewa si臋 :)
Avasta nie u偶ywam ... czy na innych antywirusach co艣 wam wyskakuje ?
pozdrawiam

G贸ra

PostNapisane: Pn, 29 sierpnia 2016, 10:20 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

stryker napisa艂(a):
daniel22 napisa艂(a):

Zdj臋cia dodam.
Pr贸cz ciebie do "pomocy" z jakimkolwiek zdj臋ciem , plikiem .... nie zg艂osi艂 si臋 nikt inny :) tak wi臋c zrozum i mnie....odechciewa si臋 :)
Avasta nie u偶ywam ... czy na innych antywirusach co艣 wam wyskakuje ?
pozdrawiam

A og艂asza艂e艣 si臋 gdziekolwiek? Facebook, jaka艣 inna strona? Zdj臋cia wys艂a艂em z p贸艂 roku temu. Nie mam innych antywirus贸w, jedynie m贸j si臋 drze i od razu blokuje mi stron臋, tak, 偶e musz臋 wy艂膮czy膰 antywirus i dopiero wtedy mog臋 wej艣膰.

G贸ra

PostNapisane: 艢r, 21 grudnia 2016, 11:46 
5...9 post贸w
5...9 post贸w

Do艂膮czy艂(a): N, 6 maja 2012, 16:09
stryker napisa艂(a):

Cze艣膰.
Ch臋tnie si臋 tego podejm臋.
Gratis.

G贸ra

PostNapisane: N, 15 stycznia 2017, 20:44 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

szwagier napisa艂(a):
stryker napisa艂(a):

Cze艣膰.
Ch臋tnie si臋 tego podejm臋.
Gratis.

Czas mija, a stryker nie odpisuje. Moje zdj臋cia, wys艂ane w sporej ilo艣ci ci膮gle nie do znalezienia na stronie. Facet olewa ludzi, leje na stron臋 i jeszcze si臋 dziwi, 偶e nikt na ni膮 nie wchodzi. 艢mieszne :lol: .

G贸ra

PostNapisane: Pt, 20 stycznia 2017, 16:26 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

Dosta艂e艣 odpowied藕 na meila.
W mi臋dzyczasie mia艂em par臋 "problem贸w" ....
"Facet olewa ludzi" - puki co to tylko Ty do mnie piszesz.... ;]
Mo偶e jak zrobi臋 blokad臋 na has艂o coby cokolwiek 艣ci膮gn膮膰/zobaczy膰 to Ci ludzie zaczn膮 si臋 odzywa膰... tak偶e Ci kt贸rych kiedy艣 prosi艂em na forum o pomoc (zdj臋cia sprz臋tu, skany itd...)

szwagier - napisz na PM/PW - jak膮 masz wizj臋 strony :)

pozdrawiam
Marcin

G贸ra

PostNapisane: Pt, 20 stycznia 2017, 20:18 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

殴le do tego podchodzisz. To nie jest tak, 偶e zrobi艂e艣 stron臋 i ludzie b臋d膮 wali膰 do Ciebie drzwiami i oknami z pro艣b膮 o wrzucenie swoich materia艂贸w. To Ty powiniene艣 dba膰 o wygl膮d, jej atrakcyjno艣膰, zainteresowanie. Nic si臋 samo z siebie nie zrobi, takie mamy czasy. Postaw膮 roszczeniow膮 (ustawiaj膮c has艂a i blokady dost臋pu) wbijesz gwo藕dzia do trumny tej strony - ju偶 pies z kulaw膮 nog膮 na ni膮 nie zajrzy. Skorzystaj z pomocy kolegi szwagra (bo jak ju偶 pisa艂em, z tak chaotycznym wygl膮dem strony daleko nie zajedziesz) i wypromuj j膮 w internecie ;).

Zaktualizuj chocia偶 podpis - prowadzi do niczego.

G贸ra

PostNapisane: Wt, 24 stycznia 2017, 18:37 
5...9 post贸w
5...9 post贸w

Do艂膮czy艂(a): N, 6 maja 2012, 16:09
Nie mam wizji jako takiej. Oferuj臋 'jedynie' sw贸j czas, umiej臋tno艣ci, mo偶e hosting. Natomiast to, jak strona ma wygl膮da膰 i dzia艂a膰, to jest do ustalenia. Wiem jedynie, 偶e obecnie nie jest zbyt funkcjonalna. Chocia偶 np kolorystyka mi osobi艣cie si臋 podoba.

G贸ra

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 30 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 3 go艣ci

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: