www.trioda.com

Forum mi艂o艣nik贸w lamp i retro radiotechniki
Teraz jest N, 19 listopada 2017, 02:10

Strefa czasowa: UTC + 1

Dzia艂 zablokowany Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: N, 5 marca 2017, 10:43 
gsmok napisa艂(a):
Moja wina je艣li sprawa nowego ukrytego dzia艂u nie jest dla wszystkich oczywista.
Dzia艂 o nazwie K膮cik Audiofilski pozostaje bez zmian. W nim nadal mo偶na prowadzic rozsadne audiofilskie dyskusje. Nowy, niewidoczny dzia艂 nazywa si臋:
Zagadnienia audiofilskie w czystej postaci.

Tak wi臋c dzia艂 K膮cik Audiofilski jest widoczny!!!! Budz膮ce kontrowersje dyskusje b臋d膮 przenoszone z niego do dzia艂u Zagadnienia audiofilskie w czystej postaci. Tam dyskusje mog膮 obserwowac lub w nich uczestniczyc tylko cz艂onkowie Grupy Audiofile.

UFF My艣le, 偶e ten post rozwiewa wszystkie w膮tpliwo艣ci :wink:

Kto mo偶e oceni膰 co jest audiofilizmem a co czystym audiofilizmem ? Ale jaja , heheheh

G贸ra

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 10:45 
Bardzo Was prosz臋 dopracujcie mechanizm bo jest niew艂a艣ciwy .

Je偶eli m贸wimy o audiofilizmie to o nim jako ca艂o艣ci. Te sztuczne twory s膮 produkowane , po to aby zamkn膮膰 mi usta lub takim podobnym do mnie.

To nie jest 艂adne. A po dodaniu otoczki wielu inwektyw skierowanych do mojej osoby jest to smutny obraz.

=========================
Chcia艂em byc uprzejmy i otwarty. Nie przecz臋, 偶e nazwa nowego dzia艂u nie mog艂aby byc inna/lepsza. Mo偶e jeszcze lepiej aby jednak tego dzia艂u nie by艂o :? . No c贸偶, tak czy owak stara艂em si臋.
Zwa偶ywszy na Twoje wypowiedzi po otwarciu dzia艂u s膮dz臋, 偶e przynajmniej na jaki艣 czas wszystkim nam dobrze zrobi zaj臋cie si臋 innymi bardziej po偶ytecznymi dyskusjami na Forum. Zak艂adam tymczasow膮 blokad臋 konta i na razie Panie Kolego :?
gsmok

G贸ra

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Dzia艂 zablokowany Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 2 go艣ci

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: