www.trioda.com

Forum mi艂o艣nik贸w lamp i retro radiotechniki
Teraz jest Pn, 11 grudnia 2017, 01:20

Strefa czasowa: UTC + 1

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: Pt, 4 sierpnia 2017, 17:10 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Pt, 15 marca 2013, 20:54
Witam. Nie wiem czy temat umie艣ci艂em we w艂a艣ciwym miejscu, je艣li nie to prosz臋 o przeniesienie. Mam pro艣b臋 do Szanownych Koleg贸w, trafi艂 w moje r臋ce niedzia艂aj膮cy gramofon G 8010. Upora艂em si臋 z " ulepszon膮 " :twisted: przez kogo艣 elektronik膮, kt贸ra nareszcie dzia艂a tak jak ma, jednak mam problem :? . W gramofonie opr贸cz urwanego klawisza, kt贸ry ju偶 naprawi艂em, s艂u偶膮cego do opuszczania ramienia brakuje d藕wigni opuszczaj膮cej rami臋, kt贸ra 艂膮czy si臋 z tym klawiszem z jednej strony, a z drugiej strony z popychaczem opuszczaj膮cym rami臋 na p艂yt臋. Przeszuka艂em internet w poszukiwaniu tego jak ten element wygl膮da i jak jest po艂膮czony mechanicznie z uk艂adem opuszczania ramienia, niestety bez skutku. Dlatego mam pro艣b臋 do Koleg贸w kt贸rzy posiadaj膮 ten model aby zechcieli wykona膰 zdj臋cia tego elementu. U艂atwi to wykonanie od podstaw wa偶nego elementu, bez kt贸rego odnowienie gramofonu nie mo偶e by膰 doko艅czone. Pozdrawiam Jacek.

G贸ra

PostNapisane: Wt, 8 sierpnia 2017, 14:06 
375...499 post贸w
375...499 post贸w

Do艂膮czy艂(a): N, 16 lipca 2006, 18:31
Wpisz w wyszukiwarce "winda w gramofonie G8010", tam znajdziesz kilka rysunk贸w, mo偶e Ci pomo偶e?
Pozdrawiam Konstanty

G贸ra

PostNapisane: Wt, 8 sierpnia 2017, 15:18 
125...249 post贸w
125...249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Pt, 15 marca 2013, 20:54
Witam. Dzi臋kuj臋 za odpowiedz, d藕wigni臋 wykona艂em z pr臋ta nierdzewnego 2 mm zakupionego w hurtowni ze sprz臋tem spawalniczym. Nie wiem czy jest zgodna z wykonaniem fabrycznym, grunt 偶e spe艂nia swoj膮 role. Pozostaje tylko wyregulowa膰 elementy zwi膮zane z w艂膮czaniem i wy艂膮czaniem gramofonu przez rami臋, tak aby dzia艂a艂y. Pozdrawiam.

G贸ra

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 2 go艣ci

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: