www.trioda.com

Forum mi艂o艣nik贸w lamp i retro radiotechniki
Teraz jest N, 17 grudnia 2017, 01:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: So, 28 pa藕dziernika 2017, 20:53 
1250...1874 posty
1250...1874 posty

Do艂膮czy艂(a): Pt, 12 lutego 2010, 11:00
http://annmaz2010.sklep2.pl/

G贸ra

PostNapisane: So, 28 pa藕dziernika 2017, 23:11 
500...624 posty
500...624 posty

Do艂膮czy艂(a): So, 4 sierpnia 2007, 22:09
saico napisa艂(a):
http://annmaz2010.sklep2.pl/

Zalecam daleko id膮c膮 ostro偶no艣膰 ....
To sklep za艂o偶ony przez allegrowicza o nicku annmaz2010 po tym jak sie obrazi艂 na allegro bo dosta艂 bana za 艂amanie regulaminu i dziesi膮tki negatyw贸w :lol:

Biznes sklepowy chyba jednak nie idzie za dobrze bo si臋 odobrazi艂 i zacz膮艂 na nowym nicku:
https://allegro.pl/uzytkownik/46497787/oceny

Negatywy ju偶 si臋 zaczynaj膮 (sta偶 3mce...) - polecam lektur臋 'Informacje od sprzedaj膮cego' oraz samych negatyw贸w - to lepsze niz 'Rejs" 8)

G贸ra

PostNapisane: So, 28 pa藕dziernika 2017, 23:29 
moderator

Do艂膮czy艂(a): Wt, 12 sierpnia 2003, 08:14
Nawet si臋 zastanawia艂em nad kupieniem paru fant贸w u WeraU, ale procent negatyw贸w i sam opis pod aukcj膮 (komentarzy ju偶 nie czyta艂em) skutecznie mnie do zakup贸w zniech臋ci艂.

G贸ra

PostNapisane: So, 28 pa藕dziernika 2017, 23:41 
625...1249 post贸w
625...1249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): N, 5 kwietnia 2015, 20:08
Czy to jest ta sama osoba? Ja naci膮艂em si臋 na WeraU - telefon milcza艂, email te偶; po wystawieniu negatywnego komentarza otrzyma艂em zwrot pieni臋dzy i odpowied藕:
"Trzeba by艂o napisa膰 a po zakupie wybra膰 spos贸b zap艂aty i dostawy. Kupuj膮cy komentarz umie napisa膰 i nic wi臋cej. Tacy Kupuj膮cy mog膮 liczy膰 jedynie na zwrot zap艂aty i czarn膮 list臋. D_bilizm jaki panuje na allegro jest przera偶aj膮cy. Nie wiem na co licz膮 Kupuj膮cy pisz膮c tego typu komentarze. Na pewno nie na to co chcieli kupi膰".

G贸ra

PostNapisane: N, 29 pa藕dziernika 2017, 11:27 
500...624 posty
500...624 posty

Tak - to ten nam go艣膰.

Mentalnie, cz艂owiek zosta艂 w PRL'u ;)
Cyt: "Nawet za pozytywny komentarz czy te偶 ocen臋. Je偶eli jest "polecam" to dodawanie "ale..." jest u mnie 藕le odbierane. Najlepiej ugry藕膰 si臋 w palec i nic nie pisa膰. Ale je偶eli Kto艣 musi to Prosz臋 bardzo, jest takie prawo. W przypadkach korzystania z wsparcia po zakupowego najlepiej od razu poda膰 dane do zwrotu zap艂aty, wysy艂ki nie b臋dzie. Oznacza to jedynie brak zapoznania si臋 z informacjami tu zawartymi. Przy p艂aceniu nale偶y pami臋ta膰, 偶e p艂atno艣膰 poprzez PayU jest ksi臋gowana na moim koncie najbli偶szego dnia roboczego i ten dzie艅 traktuje jako zawarcie transakcji. Dotyczy to r贸wnie偶 p艂atno艣ci przelewem tradycyjnym, s膮 to dwa dni robocze. Informacje 偶e: "sprzedaj膮cy otrzyma艂 Twoj膮 p艂atno艣膰" nie jest prawd膮. Powy偶sze informacje powsta艂y ze wzgl臋du na du偶y brak zrozumienia przez cz臋艣膰 Kupuj膮cych oraz aby unikn膮膰 w przysz艂o艣ci marnowania czasu na zb臋dn膮 wymian臋 korespondencji." :lol:

Obrazek

PS: Na OLX te偶 jest ;)
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1Bi43/

G贸ra

PostNapisane: N, 29 pa藕dziernika 2017, 12:51 
1250...1874 posty
1250...1874 posty

To niez艂y "kwiatek" si臋 uchowa艂... nie wiedzia艂em o jego przesz艂o艣ci, st膮d ten link. Tak偶e zakupy tylko dla odwa偶nych :wink:

G贸ra

PostNapisane: Pn, 30 pa藕dziernika 2017, 19:22 
250...374 post贸w
250...374 post贸w

Do艂膮czy艂(a): So, 3 stycznia 2009, 22:41
O jejku, a mia艂em tam zam贸wi膰 kilka fant贸w.
Po komentarzach na pazzegro widz臋 偶e to jaki艣 dziwny przypadek, kt贸ry nie rozumie zasadnwsp贸艂czesnego rynku. Mianowicie 偶e to klient ma pieni膮dze i klient decyduje indyktuje warunki. Ten co ma towar nie ma nic do gadania, on ma jak najlepiej sprzeda膰 to co ma do sprzedania. :)

G贸ra

PostNapisane: Pn, 30 pa藕dziernika 2017, 22:48 
500...624 posty
500...624 posty

Panowie, ale ja nikogo nie zniech臋cam do zakup贸w....
Wystarczy tylko grzecznie zap艂aci膰 'troch臋' poczeka膰 i cieszy膰 si臋 z fant贸w ;)

A jak nie to...
Obrazek
:lol:

G贸ra

PostNapisane: Wt, 31 pa藕dziernika 2017, 09:28 
1250...1874 posty
1250...1874 posty

Raczej odchodzi膰 od zmys艂贸w i wyl膮dowa膰 w psychiatryku :lol:

G贸ra

PostNapisane: Cz, 2 listopada 2017, 17:17 
5...9 post贸w
5...9 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Wt, 2 sierpnia 2016, 11:28
Ten go艣膰 r贸wnie偶 handluje na olx:
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1Bi43/

G贸ra

PostNapisane: Cz, 2 listopada 2017, 21:16 
1250...1874 posty
1250...1874 posty

Czyta膰(!) Cztery posty wy偶ej by艂o to podawane.

G贸ra

PostNapisane: Cz, 2 listopada 2017, 21:54 
5...9 post贸w
5...9 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Wt, 2 sierpnia 2016, 11:28
Faktycznie, umkn臋艂o to mojej uwadze,
niestety - wstawianie durnowatych, niewnosz膮cych nic obrazk贸w i "emotek" (czy jak to si臋 tam zwie) skutecznie zaciemnia przekazywane tre艣ci.

G贸ra

PostNapisane: Wt, 28 listopada 2017, 21:02 
1 post
1 post

Do艂膮czy艂(a): Wt, 28 listopada 2017, 17:13
Panowie Detektywi po co wymy艣la膰 historie, snu膰 domys艂y, mo偶e warto zasi臋gn膮膰 wiedzy u 藕r贸d艂a. Sklepik, kt贸ry w艂a艣ciwie jest tworzony niew膮tpliwie tkwi w PRL-u, szczeg贸lnie swoim asortymentem. Zachowaniem pewnie te偶 jak tu niekt贸rzy opisuj膮. Powsta艂 on w wyniku dzia艂a艅 trzech kupuj膮cych na allegro na koncie annmaz_2010. Wdzi臋czny im jestem za te 150 negatyw贸w bo by艂y przyczynkiem do powstania strony sklepowej, a te mia艂y przyczyn臋 w mojej kontuzji kt贸ra mnie unieruchomi艂a w tamtym czasie na dwa tygodnie. Spore oszcz臋dno艣ci finansowe (7% prowizji dla allegro od sprzeda偶y...) Wklejane opisy ze stron przedmiot贸w oferowanych na allegro to niezgrabnie wypisane informacje ale do艣膰 istotne. Na pocz膮tku ich nie by艂o. Powstawa艂y one w wyniku pojawiaj膮cych si臋 Nabywc贸w i to zachowania niekt贸rych z nich spowodowa艂y pojawienie si臋 tych tekst贸w. Opacznie tu odczytywanych. Mimo, 偶e sam nie lubi臋 tego typu bazgraniny to wraz z kilkoma negatywnymi komentarzami przynios艂y pozytywny efekt. Osoby kt贸re w roku przynajmniej tysi膮c przesy艂ek realizuj膮 to wiedz膮 o czym pisze.
Obawy przed robieniem zakup贸w rozumiem. Jak ma si臋 alternatyw臋 kupi膰 gdzie indziej to mo偶na. Dziwi mnie tylko brak w艂asnego pomy艣lunku. Kupuj膮cy s膮 w ka偶dym tygodniu, niekt贸rych pozycji ze strony pewnie nie uda mi si臋 pozyska膰 i uzupe艂ni膰 te sprzedane. Mam jeszcze wiele nie wstawionych detali. Mam te偶 wielu sta艂ych nabywc贸w. Pakowania na kilka dni naprz贸d. Z tego tytu艂u w g艂owie mi si臋 nie poprzestawia艂o.
Niestety to te偶 moje hobby i zami艂owanie wi臋c b臋dzie coraz wi臋cej. W planach na stronie m.in. dokumentacje i katalogi w pdf, niekt贸re trudno dost臋pne, za darmo do pobrania. Nie jestem zainteresowany toczeniem wojen. Mo偶e kto艣 tu mi przedstawi jak膮 z tego mam korzy艣膰. Pierwsz膮 prawid艂ow膮 odpowied藕 nagrodz臋 tranzystorem germanowym TG20 (nieu偶ywany). Wysy艂ka na m贸j koszt.
W przypadkach w膮tpliwo艣ci s膮 Tacy co pytaj膮 co i jak, i decyduj膮. weraU to mia艂 by膰 kr贸tki epizod na allegro (sprzeda偶) i niech臋tnie czyniony, g艂贸wnie dla pokazania dlaczego nie na allegro.

G贸ra

PostNapisane: 艢r, 29 listopada 2017, 19:11 
250...374 post贸w
250...374 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Pt, 19 lutego 2016, 21:14
No i gitara , dobrze 偶e druga strona te偶 przedstawi艂a sw贸j punkt widzenia.

G贸ra

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 4 go艣ci

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: