www.trioda.com

Forum mi艂o艣nik贸w lamp i retro radiotechniki
Teraz jest So, 16 grudnia 2017, 19:28

Strefa czasowa: UTC + 1

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Tytu艂: Zapytanie
PostNapisane: 艢r, 19 sierpnia 2015, 22:47 
625...1249 post贸w
625...1249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Pn, 12 maja 2003, 18:16
Dlaczego rozszerzenie za艂膮cznika .ico jest zablokowane? Czy tylko na naszym forum, czy to jaka艣 og贸lna polityka? No i pytanie - dlaczego?

G贸ra

Tytu艂: Re: zapytanie
PostNapisane: Cz, 20 sierpnia 2015, 12:42 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Wt, 8 kwietnia 2003, 07:33
W wykazie rozszerze艅 w panelu administrowania Forum nie ma po prostu tego rozszerzenia. Nie ma wi臋c co blokowa膰 lub odblokowywa膰. Proponuj臋 przekonwertowa膰 plik do innego formatu.

G贸ra

PostNapisane: Cz, 20 sierpnia 2015, 14:02 
625...1249 post贸w
625...1249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Pn, 12 maja 2003, 18:16
Dzi臋kuj臋 za wyja艣nienie.

G贸ra

PostNapisane: Wt, 19 stycznia 2016, 21:13 
625...1249 post贸w
625...1249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): 艢r, 22 lutego 2006, 05:06
Czesc
Ja tez zadam pytanie: czy jest zgodne z Regulaminem Forum prowadzenie krypto-reklamy produktow nie zwiazanych z technika lampowa i to na dodatek nie w dziale "Reklama" ? Czy regulamin nie obowiazuje wszystkich ?
Pozdrowienia

G贸ra

PostNapisane: Wt, 19 stycznia 2016, 21:35 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

Oczywi艣cie nie powinno si臋 prowadzi膰 kryptoreklamy. Nie jestem jednak w stanie zwolni膰 si臋 z pracy i zaj膮膰 prowadzeniem szczeg贸艂owych analiz w tym zakresie. Prosz臋 pami臋ta膰, 偶e to nie jest jakie艣 komercyjne forum z etatowymi pracownikami. Prosi艂bym wi臋c o wyrozumia艂o艣膰 :) .

Na pewno wiele reklamowych wypowiedzi "prze艣lizguje" si臋 przez moderatorskie sita, ale czy to ma by膰 pow贸d do jakiego艣 wielkiego stresowania si臋. Je艣li ju偶, to w najwi臋kszym stopniu powinno to dotyczy膰 mojej osoby, bo to ja wy艂膮cznie - m贸wi膮c obrazowo - od ponad 10 lat wyk艂adam z w艂asnej kieszeni pieni膮dze na utrzymywanie domeny i serwera i m贸g艂bym si臋 z艂o艣ci膰, 偶e na moich plecach kto艣 robi sobie reklam臋. Wychodz臋 jednak z za艂o偶enia, 偶e nie warto traci膰 czasu na 艣ledzenie reklamodawc贸w kosztem np. uczestniczenia w dyskusjach merytorycznych, kt贸re s膮 znacznie ciekawszym zaj臋ciem. Dzi臋ki takiej postawie 偶yje mi si臋 l偶ej, mam lepszy nastr贸j i mimo up艂ywu czasu nie zrobi艂y mi si臋 wrzody 偶o艂膮dkowe z powodu zbytniego przejmowania si臋, czy kto艣 zrobi艂 jak膮艣 kryptoreklam臋, czy te偶 nie :wink:

Podsumowuj膮c - b臋d臋 wdzi臋czny za informowanie o tego typu zdarzeniach i jednocze艣nie o zrozumienie, 偶e nie zawsze z podanych wy偶ej przyczyn b臋d臋 w stanie na nie reagowa膰. W pierwszej kolejno艣ci kontaktuj臋 si臋 z osobami pisz膮cymi posty zg艂aszane do moderacji z powodu ra偶膮cego naruszenia regulaminu, lub w sytuacji, gdy zg艂oszenia wysy艂a wielu U偶ytkownik贸w. W pozosta艂ych przypadkach, je艣li pozostawienie jakiej艣 wypowiedzi nie powoduje "ko艅ca 艣wiata" moderuj臋 w miar臋 wolnego czasu. Cz臋sto sprawy nie s膮 jednoznaczne i po zareagowaniu na zg艂oszenie i np. usuni臋ciu lub przeniesieniu postu dostaj臋 zg艂oszenia, 偶e zrobi艂em to wbrew woli tego czy innego U偶ytkownika. Koryguj臋 wi臋c swoj膮 decyzj臋 i ca艂膮 sprawa zaczyna si臋 od pocz膮tku. Przy kilkunastu zg艂oszeniach dziennie zaczyna mi ju偶 brakowa膰 czasu i pomys艂贸w co zrobi膰 aby nikt nie poczu艂 si臋 pokrzywdzony :( .

Dzi臋kuj臋 wszystkim dbaj膮cym o dobro Forum i wykazuj膮cym w tej dziedzinie inicjatyw臋 i jednocze艣nie apeluj臋 o nieco wi臋cej luzu - 偶ycie jest w ko艅cu kr贸tkie, a tyle ciekawych temat贸w lampowych pozosta艂o nadal do obgadania :) .

G贸ra

Tytu艂: Re: Zapytanie
PostNapisane: 艢r, 20 stycznia 2016, 10:11 
625...1249 post贸w
625...1249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): 艢r, 22 lutego 2006, 05:06
Czesc
Zgadzam sie z Panem ze jest problem z kontrolowaniem wszystkiego. Chodzi mi jednak o cos innego. Napisalem, ze post jest w niewlasciwym miejscu I nie zgodnie z regulaminem Triody. To bym jeszcze wybaczyl, ale jesli ktos poza tym drwi z nas Forumowiczow, to juz inna sprawa. Na dodatek moj post zostal, jako niewygodny, usuniety z Forum. W zwiazku z tym mialbym sugestie, aby utworzyc kacik "Reklamy Platne". Ktos placi I reklamuje co chce nie wchodzac w "parade innych" I nie zmienajac Triody w Audio-Stereo.
Z powazaniem
Vic384

G贸ra

Tytu艂: Re: Zapytanie
PostNapisane: 艢r, 20 stycznia 2016, 18:10 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

Powtarzam i przyznaj臋, 偶e pope艂niam b艂臋dy i niedopatrzenia podczas moderacji. Jeszcze raz apeluj臋 o wyrozumia艂o艣膰 w stosunku do moich dzia艂a艅 i nie przejmowanie si臋 tak bardzo wszystkimi "wybrykami". Czasami ich ignorowanie jest lepsze od zwalczania.

G贸ra

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 2 go艣ci

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: