www.trioda.com

Forum mi艂o艣nik贸w lamp i retro radiotechniki
Teraz jest Pn, 11 grudnia 2017, 04:53

Strefa czasowa: UTC + 1

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 艢r, 4 lutego 2015, 09:37 
625...1249 post贸w
625...1249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Wt, 28 pa藕dziernika 2008, 12:43
Witam, denerwuje mnie w tym dziale jak kto艣 czego艣 szuka do swojego radyjka a nie da 偶adnego zdj臋cia, ja rozumiem 偶e nie wszystko mo偶na znale藕膰 w sieci i jak nie ma czego艣 to nie wiadomo jak wygl膮da ale na podstawie zdj臋cia radia, czy ga艂ki mo偶na ju偶 szuka膰 koledzy maj膮 w swoich zasobach r贸偶ne rzeczy, ale jak kolega szuka jednej ga艂ki a drug膮 ma to niech zrobi fotk臋, jak kto艣 ma Malw臋 to wie jak wygl膮da ga艂ka i nie wykr臋ci od swojego, jak kto艣 ma wiadro ga艂ek a nie ma Malwy to nie u偶yczy nawet do zrobienia ga艂ki bo nie wie jak wygl膮da i nie b臋dzie chcia艂o mu si臋 szuka膰 po necie jak wygl膮da bo to zadanie szukaj膮cego, apel do szukaj膮cych koleg贸w MAKSIMUM WIADOMO艢CI, pozdrawiam Hieronim.

G贸ra

PostNapisane: 艢r, 4 lutego 2015, 09:43 
625...1249 post贸w
625...1249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Pt, 12 grudnia 2008, 09:34
Ja dawa艂em ze zdj臋ciem viewtopic.php?f=37&t=27865 ale w niczym to nie pomog艂o :)

G贸ra

PostNapisane: 艢r, 4 lutego 2015, 11:11 
625...1249 post贸w
625...1249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Wt, 28 pa藕dziernika 2008, 12:43
Witam, no trudna nie wszystko si臋 ma ale mo偶e kiedy艣 kto艣 potknie si臋 o jakiego艣 grata zabierze do domu i to b臋dzie akurat co艣 kto szuka i skojarzy na forum "przecie偶 takie co艣 u mnie le偶y", ale wracaj膮c do sedna sprawy to jest apel do szukaj膮cych a nie wysilaj膮cych si臋, ja pomijam takie og艂oszenia wychodz臋 z za艂o偶enia 偶e je偶eli komu艣 nie chcia艂o si臋 zrobi膰 fotki lub umie艣ci膰 linka to dlaczego ja mam szuka膰 jak wygl膮da dana cz臋艣膰, pozdrawiam Hieronim.

G贸ra

PostNapisane: 艢r, 4 lutego 2015, 11:20 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Wt, 8 kwietnia 2003, 07:33
Popieram apel. R贸wnocze艣nie zaznaczam, 偶e Moderatorzy nie ingeruj膮 w spos贸b prezentacji og艂oszenia. Mog膮 tylko przy艂膮czy膰 si臋 do przedstawionej propozycji.

G贸ra

PostNapisane: N, 15 marca 2015, 20:34 
2500...3124 posty
2500...3124 posty

Do艂膮czy艂(a): So, 5 listopada 2005, 15:51
W temacie ,,kupi臋'' sprawa stosunkowo 艣wie偶a i trwa. Jaki艣 czas temu kto艣 z forum chcia艂 kupi膰 lampy NOS, mam te typy w sporej ilo艣ci, dogadali艣my temat. Lampy dosz艂y ca艂e jednak kupuj膮cy zakwestionowa艂 jako艣膰 dw贸ch z nich, podobno pomiary wykaza艂y zani偶on膮 o ok. 10%emisj臋 i inne parametry (nie sprecyzowa艂 jakie), lampy na pewno nowe ale ja ich nie mierzy艂em, do艣膰 dawno kupi艂em wi臋ksz膮 ilo艣膰 te偶 od kogo艣 z triody, cen臋 sprzeda偶y ustali艂em z dwuz艂otowym przebiciem ale poni偶ej cen osi膮ganych na Allegro. Sprawa poza forum dalej si臋 toczy, s艂owa (niepotrzebnie) padaj膮 coraz ostrzejsze, za偶膮da艂em przys艂ania z powrotem tych dw贸ch ,,trefnych'' lamp (wszystkie numery tej samej serii) bo podobno maj膮 ,,nadpalone'' szk艂o baniek. St膮d moja propozycja do koleg贸w na przysz艂o艣膰, 偶e je艣li chc膮 kupi膰 lampy nie tylko nowe ale o gwarantowanych katalogowych parametrach niech to WYRA殴NIE zaznacz膮 w ofercie kupna, nie ka偶dy mierzy ( ja te偶 nie zawsze), nawet nowe, lampy. Dzi艣 ju偶 wiem dlaczego do艣wiadczeni sprzedawcy na Allegro zaznaczaj膮, 偶e sprzedaj膮 lampy NOS ale nie gwarantuj膮 ich parametr贸w z racji chocia偶by ich wieku. Sprawa dalej trwa, ilo艣膰 nerw贸w nie warta tych kilkunastu z艂otych......Przed chwil膮 dosta艂em wiadomo艣膰, 偶e nie ma sensu ci膮gn膮c tematu dalej, zgadzam si臋 cho膰 apel do koleg贸w aby chc膮c kupi膰 cokolwiek dok艂adnie okre艣lali parametry zakupu pozostaje aktualny.

G贸ra

PostNapisane: So, 11 kwietnia 2015, 11:24 
1250...1874 posty
1250...1874 posty

Do艂膮czy艂(a): Pt, 12 lutego 2010, 11:00
Z ciekawo艣ci co to by艂y za lampy, 偶e musia艂y spe艂nia膰 tak drako艅skie parametry?

G贸ra

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 2 go艣ci

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: