www.trioda.com

Forum mi艂o艣nik贸w lamp i retro radiotechniki
Teraz jest Pn, 11 grudnia 2017, 10:42

Strefa czasowa: UTC + 1

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 20 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2

Czy jeste艣 za poddzia艂ami na Forum
Tak 32%  32%  [ 33 ]
Nie ma to dla mnie znaczenia 31%  31%  [ 32 ]
Nie 38%  38%  [ 39 ]
Liczba g艂os贸w : 104
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: N, 24 listopada 2013, 10:13 
Bo i 偶adnych wniosk贸w wyci膮gn膮膰 si臋 z tego nie da Grzegorzu. Niestety, ale to jest taki sobie sklep do kt贸rego przychodzi kto艣 i m贸wi, 偶e rega艂y stoj膮 藕le. Na co Ty, ale偶 prosz臋 uprzejmie, we藕 sobie ze dwa i ustaw jak ci pasuje. To nic, 偶e w og贸lnym rozrachunku mo偶e wyj艣膰 niez艂y burdel, bo tych ustawiaczy b臋dzie kilku. Gorzej, jak po tym ju偶 nik do tego sklepu nie zawita. A dlaczego ci ustawiacze nie otworz膮 w艂asnego sklepu i umebluj膮 go na swoj膮 mod艂臋?

G贸ra

PostNapisane: N, 24 listopada 2013, 10:51 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Wt, 8 kwietnia 2003, 07:33
Piotr napisa艂(a):
Mnie si臋 wydaje, 偶e mo偶e by膰 problem z ch臋tnymi do zarz膮dzania takimi subforami. Chyba, 偶e jacy艣 si臋 ju偶 zg艂osili?

I ja tak s膮dz臋. Zobaczymy, czy znajdzie si臋 kto艣 ch臋tny.

gegu艣 napisa艂(a):
Bo i 偶adnych wniosk贸w wyci膮gn膮膰 si臋 z tego nie da Grzegorzu. Niestety, ale to jest taki sobie sklep do kt贸rego przychodzi kto艣 i m贸wi, 偶e rega艂y stoj膮 藕le. Na co Ty, ale偶 prosz臋 uprzejmie, we藕 sobie ze dwa i ustaw jak ci pasuje. To nic, 偶e w og贸lnym rozrachunku mo偶e wyj艣膰 niez艂y burdel, bo tych ustawiaczy b臋dzie kilku. Gorzej, jak po tym ju偶 nik do tego sklepu nie zawita. A dlaczego ci ustawiacze nie otworz膮 w艂asnego sklepu i umebluj膮 go na swoj膮 mod艂臋?

Taki "ba艂agan" bardzo 艂atwo posprzata膰. Po prostu mozna przenie艣膰 w膮tki do odpowiednich dzia艂贸w i zlikwidowa膰 lokalne forum. Niewykluczone jednak, 偶e powstanie jaki膰 dzia艂, kt贸ry po prostu bedzie funkcjonowa艂 i spe艂nia艂 swoj膮 funkcj臋.

Swego czasu za艂o偶y艂em, a teraz nadal administruj臋 forum po艣wi臋conemu BHP. Tutaj jest link do Forum:
http://www.forumbhp.pl

Tam kiedy艣 mia艂a miejsce podobna dyskusja (z moich obserwacji wynika, 偶e nasze Forum "pod膮偶a" je艣li chodzi o k艂opoty za ForumBHP :wink: ). Zako艅czy艂a si臋 utworzeniem dzia艂u o nazwie [Portale tematyczne], wewn膮trz kt贸rego mo偶na zak艂ada膰 lokalne fora. By艂o paru chetnych. Pozosta艂 jeden, kt贸ry pomalutku prowadzi dzia艂 stanowi膮cy uzupe艂nienie jego portaku o nazwie [Kultura bezpiecze艅stwa]. Nie wtr膮cam si臋 do tego. On zak艂ada lub akceptuje w膮tki zak艂adane przez innych u偶ytkownik贸w i w zasadzie nie ma tam ba艂aganu. Inne inicjatywy niestety "upad艂y", ale pozwoli艂y kilku u偶ytkownikom przekona膰 si臋, 偶e administrowanie to nie jest bu艂ka z mas艂em :) .

Ewentualne wprowadzenie indywidualnych dzia艂贸w U偶ytkownik贸w to nie jest zreszt膮 偶adne po艣wi臋cenie z mojej strony :) . Je艣li takie lokalne forum bedzie pilnowane i b臋dzie prawid艂owo funkcjonowa膰 to tylko z korzy艣ci膮 dla Forum TRIODy bo w ko艅cu bedzie jego cz臋艣膰i膮 :D .

G贸ra

PostNapisane: N, 24 listopada 2013, 11:39 
W艂a艣nie obawiam si臋, 偶e zostanie kilku sklepikarzy, nieliczna garstka ogl膮daj膮cych, a kupuj膮cych jak na lekarstwo. Patrz膮c na statystyk臋 tamtego i tego forum tu jeste艣my s艂absi. Ale dzi臋ki za linka, jako艣 umkn臋艂o mi tamto forum.

G贸ra

PostNapisane: N, 24 listopada 2013, 11:59 
1250...1874 posty
1250...1874 posty

Do艂膮czy艂(a): Pn, 15 maja 2006, 10:06
Swojego czasu podoba艂o mi si臋 to forum tematyczne: http://theradioboard.com/rb/index.php?s ... a4b3bc11a4
Wi臋c je艣li mia艂by powsta膰 jaki艣 poddzia艂, to mo偶e co艣 w stylu "W艂asne konstrukcje radiowe" - dla os贸b, kt贸re chc膮 si臋 bawi膰 w budow臋 w艂asnych odbiornik贸w wszelkiej ma艣ci. Nie s膮dz臋 jednak, aby to podforum wymaga艂o jakiej艣 specjalnej administracji i "rozstawiania po k膮tach" - raczej na og贸lnych zasadach panuj膮cych na Triodzie.
Bo dojdziemy do sytuacji, gdzie w ka偶dym dziale b臋d膮 panowa艂y inne zasady - i cz艂owiek b臋dzie si臋 gubi艂 nie wiedz膮c "jak ma si臋 tutaj zachowywa膰" :-)
Nie wiem tylko czy ilo艣膰 temat贸w jakie mog艂yby si臋 pojawi膰 w tym podforum by艂aby wystarczaj膮ca dla utrzymania sensu jego istnienia, bo ostatnio (i wog贸le) niewiele konstrukcji (poza Syrenk膮 Tomka Janiszewskiego) radiowych pojawia si臋 na Triodzie.
To tak przy okazji tematu - na razie nie czuj臋 potrzeby zostania administratorem ;-)

Jado.

G贸ra

PostNapisane: N, 24 listopada 2013, 16:06 
3125...6249 post贸w
3125...6249 post贸w

Do艂膮czy艂(a): Wt, 8 kwietnia 2003, 07:33
Jado napisa艂(a):
...Bo dojdziemy do sytuacji, gdzie w ka偶dym dziale b臋d膮 panowa艂y inne zasady - i cz艂owiek b臋dzie si臋 gubi艂 nie wiedz膮c "jak ma si臋 tutaj zachowywa膰" :-)

Przyznaj臋 - to rzeczywi艣cie mo偶e by膰 powa偶nym problemem :?

G贸ra

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 20 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 1 go艣膰

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: